Satıcı Ol

İster bir sanatçı, tasarımcı, ister bir şirket sahibi veya girişimci olun. stok, üretim ve kargo yönetimi zahmetine girmeden, farklı platformlardan aldığınız siparişleri, doğrudan müşterilerinizin adresine gönderimini sağlarız.

pazaryerieticaret.com’da mağazanı ücretsiz oluşturabilir, tasarımlarınla para kazanabilirsin.
Stok, üretim, kargolama gibi tüm operasyonu pazaryerieticaret.com sizin için halleder.

Sistem Nasıl Çalışır?

pazaryerieticaret.com mağaza başvuru süreci ve tüm detaylar

1. Mağaza Başvurusu Yapın

Üye olduktan sonra ‘Profil’ sayfasında ‘Satıcı Ol’ tıkladıktan sonra karşısına gelen mağaza başvuru onaylayıp, başvuru yapabilirsiniz. Satıcı olma talebiniz onaylandıktan sonra pazaryerieticaret.com satıcısı olabilirsiniz. Satıcı başvuruları genellikle 24-48 saat içerisinde cevaplanır.

2. Mağazanızı Tasarlayın

Başvurunuz onaylandıktan sonra size özel olarak açılan mağaza sayfanızın tasarımını tamamlayın. Profil sayfanızda yer alan tüm detayları eksiksiz olarak doldurmanız satışlarınızın artmasına fayda sağlayacaktır.

3. Tasarımlarınızı Gönderin

Satışını yapmak istediğin tasarımları için size mock-up photoshop dosyalarını kayıtlı olan email adresinize göndereceğiz. Size ulaşan mock-up’larda tasarımlarınız render alarak ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz tasarımlardan sipariş geldiğinde baskıya alabilmemiz için tasarımın orijinal boyutlarını wetransfer.com veya google drive linkini [email protected] 

4. Ürünlerinizi paylaşın

Tasarımlarınız satışa açıldıktan sonra mutlaka sosyal medya platformlarında kendi ürünlerinizin paylaşımını yapın. Ne kadar çok fazla insana ulaşırsanız o kadar çok satış yaparsınız.

5. Ödemelerinizi alın

pazaryerieticaret.com üzerinden yapmış olduğunuz satışlardan kazandığınız komisyonlarınız her ayın 20’sinde banka hesabınıza gönderilecektir. Bunun için mağaza başvurunuzun ardından mutlaka banka bilgilerini eksiksiz olarak doldurunuz.

TASARIM ONAY SÜRECİ NEDİR?
Sisteme yükleyeceğiniz tasarımların telif kurallarına ve baskıya uygunluğunu değerlendirerek onaya sunduğunuz ürünler uygun ise yayına alınacaktır.

Tasarım onaylarken, özgün, yaratıcı, heryerde bulunamayacak ve satışı kolay olan desenleri tercih ediyoruz.  internetten birebir kopyalanan ve telif sorunu yaşayabileceğimiz tasarımlar onaylanmayacaktır.

SATIŞLARIMDAN NE KAZANACAĞIM?
Tasarımlarınızdan satılan her bir üründen brüt %15 komisyon alırsınız. pazaryerieticaret.com üzerinden satış yapmak için senden herhangi bir bedel alınmaz, vaktini keyifle tasarım yapmaya ayırman için üretimden kargolamaya tüm aşamalar bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Tasarımcı Panelinden satışlarınızı ve ödemenizi takip edebilirsiniz. Birikmiş komisyon tutarı 100 tl olduğunda, vergiler düşülerek hesabına aktarılır.

TASARIMLARIM İZİNSİZ KULLANILIR MI?
Tasarımlarının tüm kullanım hakları sana aittir. pazaryerieticaret.com dışında başka kanallardan da satış yapılacak olursa mutlaka senin onayın alınır.

Dropshipping / XML Bayiliği
Email adresinize tanımlı hesabınızdan yapacağınız her üründen özel indirim alırsınız. İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.