Hakkımızda

Hakkımızda

Pazaryerieticaret.com olarak yenilikçi ve modern trendleri takip ederek oluşturduğumuz, model ve renkte parçanın bir araya getirilerek göz alıcı koleksiyonları özel indirimler ile siz değerli müşterilerimizle buluşuyoruz. 

Mağazalarımızdan çıkan her bir müşterimizi kendimize referans edindik. Müşterilerimizi memnun edememek en büyük endişemiz, bu yüzden her geçen gün verdiğimiz hizmet ve sunum kalitesini arttırmak için daha çok çalışıyoruz. 

Pazaryerieticaret.com olarak her zaman müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alarak, hizmet ve sunum kalitemizi arttıracak çalışmalar yapmaya dikkate ediyoruz.

MİSYON
Müşterilerimize buluşturmayı amaç edindiğimiz ürünlerle kaliteyi ve uygunluğu bir arada tutmaktır. Ayrıca, yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak, onlara en kaliteli ürünleri sunarken ölçülebilir büyüme sağlamaktır.

VİZYON
Moda ve kalitede fark yaratarak uluslararası bir marka olmak.
E-ticaret sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile pazaryerieticaret.com yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmektir.

NELER YAPIYORUZ?

  • Kendiniz veya sevdikleriniz için, özel bir şeyler mi yapmak istiyorsunuz? Örneğin; tamamen size veya hediye etmek istediğiniz kişiye ait fotoğraflardan oluşan bir normal kupa, sihirli kupa, tişört, sweatshirt, kapşonlu sweat, yastık, puzzle, takvim vb. her türlü ürünü kişiselleştirebilirsiniz. Kurumlara yönelikte çözümlerimiz mevcuttur. 
  • Toptan ve perakende olarak Türkiye’nin her noktasına hizmet götürebilen PazaryeriEticaret sitesi olarak tüm müşterilerinin özel desen ihtiyaçlarını karşılayabilecek “kendi desenini tasarlama” konusunda da özel hizmet vermektedir.
  • İleri teknolojiyi kullanarak herkesten bir adım önde başlamayı başarmıştır. Bu başarıyı sürdürülebilir hale getirmek için hergün bir yenilik ekleyerek diğer online matbaa sitelerinin de örnek alacağı bir online matbaa sitesi olacaktır.
  • Stoksuz e-ticaret yapabilmeniz için bayilik hizmetimiz sunmaktayız, bu sayede ürünlerini istediğiniz platformlarda uygun fiyata alarak satabilirsiniz. Trendyol, Hepsiburada, n11, Gittigidiyor, PttAVM, ÇiçekSepeti vb. Yabancı e-ticaret pazaryerleri: Aliexpress, Amazon, Etsy, eBay, Taobao vb.
  • PazaryeriEticaret.com Tasarımcısı olarak, siparişleri alma veya müşteri hizmetleri ile uğraşma konusunda herhangi bir zorunluluğunuz olmadan, istediğiniz ürünler için kişiselleştirilebilir şablonlar tasarlayabilir, şablonlarınız tercih edilerek verilen ürün siparişlerinden gelir elde edebilirsiniz. Üstelik her zaman, adet sınırı olmadan!

    Hemen tasarımcı olarak kayıt olun ve  istediğiniz ürünler için şablonlarınızı oluşturmaya başlayın. Gerisini biz halederiz!